شاد باش بهاری به بهاری صفتان

با سلام

گرم ترین سلام ها و دورود های خود را تقدیم می کنم به شما که همچون بهار طراوات و شادابی داشته و نرمی و لطافت آن را در خود قرار داده اید . کمی دیر هنگام بهاریه خود را نوشتم و این امر بدلیل مشغلات زیاد و هجم انبوه امور محوله می باشد . کار بروز رسانی وبلاگ نیز مدتی است به تاخیر افتاده واقعا هر چه تلاش می کنم که همانند جناب رئیس جمهور هفته ای ۱۵ دقیقه برای وبلاگ خود تخصیص دهم باور بفرمائید نمی شو د .

پس در اینجا محدد حلول سال ۱۳۸۷ را به شما تبریک گفته و امید دارم از خدواند متعال و منان که سال خوب و خوشی را برای شما عزیزان مسئلت نماید . همواره ما را در ادعیه و نمازهای خود بیاد بیاورید چراکه نیازمند دعاهای خالصانه شما هستیم .

نمی دانم از چه بنویسم ولی باید اعتراف کنم که در این محل و  دور از کشور و زادگاه خود خبرهای خوش و متاسفانه نا خوشی را از کشورم دریافت می کنم  که خبرهای خوش مرا مشعوف و در عوض خبرهای بد مرا متاثر می کند . افزایش سرسام آور قیمت مسکن ، رقم بالای تورم ۲۰ ٪ قیمت زیاد محصولات غذائی و خوراکی و نیازهای اولیه از خبرهایی هستند که من را به یاد مردم کشورم می اندازد و دلم زا بدرد می آورد  و متاسفانه شاهد هستم که دولت بفکر حل مسئله سعی در پاک کردن صورت مسئله می نماید . مسله تامین مسکن مشکلی است که در دو ساله اخیر بیشتر گریبانگیر مردم بویژه در کلان شهر ها بوده و جناب آْقای رئیس جمهور بعنوان بالاترین مقام اجزائی کشور مسئولیت آن را به وزیر زیر دست خود آقای سعیدی کیا احاله می کند و وی را خطاب می کند که منتظر طرحهای وی می باشد . آیا بنظر نمی رسد که پس از ۲ سال و اندی از عمر دولت درخواست طرح از وزیر مسکن کمی فانتزی باشد ؟؟  و یا موضوع تورم سرسام آور و لجام کسخته آیا تغییر وزیر اقتصاد می تواند کارساز باشد و یا اینکه با اینکار دولت می خواهد تمام مشکلات وجود در عرصه اقتصادی کشور را بر گردن وزیر اقتصادی قبلی خود قرار دهد ؟؟ و یا در مبحث انتخابات که علیرغم  رد صلاحیت نیروهای انقلابی و به اصطلاح اصلاح طلبان که توسط هیات های اجرائی زیر نفوذ وزیر کشور صورت گرفته که یک سناریو از پیش نوشته شده توسط اردوگاه اصولگرایان حامی دولت بوده که توسط وزیر کشور ساری و جاری گردید ولی به نتیجه دلخواهو و آرایش سیاسی مناسب در مجلس به نفع دولت عدالت گستر منتج نگردید موجب خداحافظی روز هنگام آقای پور محمدی با دولت نهم گردید  ؟؟ اینها سوالاتی هستند که می بایست بصورت صحیح و شفاف به آنان پاسخ گفت و از کلی گوئی پرهیز نمود .

/ 0 نظر / 24 بازدید